Společnost SCHAFFEROVÁ spol. s r.o.

Jsme rodinnou společností a na trhu dentálních potřeb působíme již od roku 1993. Zabýváme se prodejem spotřebního materiálu, přístrojů a vybavení pro zubní ordinace a laboratoře a s tím spojenými službami v oblasti servisu přístrojů. Jsme moderní firmou se širokým záběrem služeb. Do Vašich ordinací dodáme zboží celé řady nejen zahraničních, ale i českých výrobců.

V sídle společnosti v Olomouci můžete navštívit firemní showroom s funkčními exponáty zubních souprav, intraorálních a panoramatických rentgenů, radoviziografií, mikroskopů a dalších přístrojů pro zubní ordinace.

Vámi objednané zboží Vám doručíme prostřednictvím našich obchodních zástupců nebo zásilkové služby. Při objednávce v celkové hodnotě 2 000,- Kč neúčtujeme manipulační poplatek.

  • Nabízíme Vám možnost věrnostního programu na základě dosažených odběrů.
  • V pravidelných intervalech Vám přinášíme informační bulletin nejen pro ordinaci, ale i laboratoř a ortodoncii včetně slev, akčních nabídek nebo dalších výhod.
  • Pořádáme pro Vás širokou škálu kurzů v oblasti stomatologie. Účastníme se celé řady akcí pořádaných stomatologickou komorou a jiných subjektů.
  • Zajišťujeme financování Vaší investice prostřednictvím splátek, úvěru nebo leasingu.
  • Provádíme záruční i pozáruční servis na širokou škálu přístrojů.

Abychom se Vám přiblížili, máme pro Vás pobočky v Olomouci, Ostravě a v Praze s celorepublikovým pokrytím obchodních poradců.

Nabízíme Vám i možnost pohodlného objednávání zboží na internetu prostřednictvím našeho e-shopu.

Zakládáme si na tradičních hodnotách jako spolehlivost, ochota a záruka.


SPOLEČNOST LEONE

V roce 1934 začala historie společnosti Leone, která se původně zabývala drobnou řemeslnou činností a dnes je z ní průmyslový podnik na vysoké technologické a obchodní úrovni. Ve výrobním a průmyslovém areálu, který se rozkládá na ploše přibližně 10.000 m², působí 125 osob.

VÝZKUM

VÝZKUM

Většina významných investic společnosti je vyhrazena pro Centrum biotechnologického výzkumu "Marco Pozzi", které je umístěno v prostorách společnosti. Zde se provádí studie týkající se materiálů, povrchů a technické analýzy nových výrobků. Navázali jsme těsnou spolupráci s italskými a zahraničními univerzitami a také s Fakultou inženýrství, medicíny a chirurgie ve Florencii. Fáze odborné přípravy a vědecký výzkum slouží jako základ pro přípravu diplomových prací.


SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Společnost LEONE pracuje nonstop na uspokojování potřeb svých zákazníků a má obchodní zastoupení v 60 zemích. Kvalifikovaný technický a obchodní personál poskytuje zákazníkům důkladnou předprodejní a poprodejní podporu, aby vyhověl jejich požadavkům.


VÝROBA

VÝROBA

Inženýři, technici a odborníci na mechaniku jsou součástí našeho výrobního týmu. Spolupracují s Centrem biotechnologického výzkumu "Marco Pozzi" a využívají nejmodernější technologie, které dovedou vyrábět komponenty dvou produktových řad: ortodoncie a implantologie. Všechny inovace obsažené ve výrobních krocích a vlastnosti hotových výrobků jsou výsledkem konzistentních a hloubkových studií a také významných investic.


SKLADOVÁNÍ

SKLADOVÁNÍ

Hotové výrobky a polotovary jsou skladovány a organizovány pomocí automatických skříní s vertikálním zdvihem, které umožňují racionální využití prostoru a zpracování objednávek plně řízené počítačem. Standardní objednávky jsou v Itálii dodávány do 24 hodin a do zahraničí v rozmezí 5-6 pracovních dnů.


KONTROLA KVALITY VÝROBKŮ

KONTROLA KVALITY VÝROBKŮ

Vysoká kvalita výrobků Leone je výsledkem sofistikovaných výrobních technik a přesného řízení kvality, které odpovídá normám UNI EN ISO 9001, ISO 13485, USA-FDA 21 CFR Část 820 a japonské ministerské vyhlášce MHLW č. 169.


VZDĚLÁVÁNÍ, ŠKOLENÍ, MODERNIZACE

VZDĚLÁVÁNÍ, ŠKOLENÍ, MODERNIZACE

V objektu společnosti se nachází prostory o rozloze 1000 m², které jsou vybaveny veškerým multimediálním zařízením a které se zaměřují výhradně na přednášky a šíření nových terapeutických technik. Výcvikové kurzy, živé demonstrace a kulturní akce se konají jak pro italské tak i pro zahraniční odborníky.